Relaunch „Bliżej Ciebie”
24.02.2016 Aktualności

3/2016Od numeru 3/2016 zmienia się miesięcznik „Bliżej Ciebie”. Odświeżony tytuł trafia do sprzedaży 24 lutego.

Magazyn pozostaje w segmencie real life stories, ale znacząco poszerza zawartość o dodatkowe materiały, promując się hasłem: „3 w jednym” i oferując czytelniczkom trzy podstawowe grupy treści: historie, porady i krzyżówki. Kluczowym wyróżnikiem nowej koncepcji pisma jest sposób prezentacji treści informacyjno-poradniczej z dominacją materiałów ilustracyjnych. Zwiększono liczbę zdjęć w tytule, wprowadzono rysunki, schematy, infografiki i porady „krok-po-kroku”. Dotyczą one przede wszystkim zdrowia, urody, przepisów kulinarnych oraz łatwych i szybkich sposobów samodzielnego wykonania dekoracji dla domu. W każdym numerze znajdą się też oczywiście historie z życia oraz blok krzyżówkowy z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo tytuł zyskał całkowicie nową okładkę i zmienione logo.

 

Objętość magazynu to, bez zmian, 52 strony, podniesiono natomiast o ponad połowę nakład do 180 tys. egzemplarzy (wcześniej – 119 tys.) oraz obniżono cenę z 2,69 PLN do 1,99 PLN. Odświeżenie magazynu „Bliżej Ciebie” to pierwsza tak znacząca metamorfoza tytułu od czasu jego wprowadzenia na rynek w 2010 r.

Akcję wspiera kampania w telewizji TVP, Polsacie, TVN-ie i ich kanałach tematycznych oraz w magazynach: „Chwila dla Ciebie”, „Dobry Tydzień”, „Życie na Gorąco” i czasopismach wydawcy.

Więcej o Bliżej Ciebie.